Müükapartment
Modernised Studio Flat near Getafe University
215 000 €
3209 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
67 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom flat is located in the heart of the Getafe University area, offering easy access to transport and public services. The property, recently renovated, features a living room, kitchen, bathroom, and laundry room. It is situated close to the University Carlos III, metro, and main bus lines, with a variety of amenities nearby.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
20 kmHaridus
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.