Müükapartment
Modernised Flat with Balcony in Centre Històric
114 000 €
1562 €/m²
2
Magamistoad
1
Vannitoad
73 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom flat, approximately 73 m², is located on the second floor in the Centre Històric area. The property features a spacious living room, kitchen, and bathroom, with balconies providing outdoor space. It includes both air conditioning and heating, and is in good condition.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2
KüteGaas
Lisaomadused
Konditsioneer
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com, yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
68 kmHaridus
LähedalRand
47 kmKeskkond

hallway entrance
Modernised Flat with Balcony in Centre Històric
114 000 €
1562 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Lago Mayán
Viide: Lle14
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.