Müükhouse
Modernisable House with Garden in Spellewerkstraat
275 000 €
2037 €/m²
Spellewerkstraat 38, 9030, Mariakerke
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
135 m²
Elamispind
360 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This house offers 2 bedrooms and 1 bathroom, with a total living space of 135 m² on a 360 m² plot. It features a light-filled living room, a functional kitchen, and a bathroom on the ground floor, with two additional bedrooms and a loft on the upper floor. The property includes a terrace, basement, and a garden, all requiring modernisation, and is located in a quiet street with parking and nearby...
Ehitusaasta1918
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
368 kWh/m²/yrD
Class D — 368 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Spellewerkstraat 38, 9030, Mariakerke
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
57 km2.5hHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
2,1 km5 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
200 m2 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
500 m8 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
400 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
2,9 km7 minKeskkond
Raudtee
2,3 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.