Müükhouse
Modern Villa with Sea View in Polop, Valencia
759 000 €
4600 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
165 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This modern detached villa features two floors with a spacious open-plan living and dining area on the main level, including a kitchen, bedroom, full bathroom, and guest toilet. Upstairs, there are two en-suite bedrooms, each with its own bathroom and access to terraces with sea and mountain views. The property includes a private garden, a 7x3 m swimming pool, and a parking space.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

pool area
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.