Müükhouse
Modern Villa with Pool in Izegem
1 050 000 €
3251 €/m²
Leenstraat 89, 8870 Izegem
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
323 m²
Elamispind
1897 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This villa features three bedrooms and two bathrooms, located in the Leenstraat 89, Izegem, within the heart of Bosmolens. The property includes a south-east facing garden and a south-west oriented swimming pool with an air-conditioned pool house. Constructed with high-quality materials, the villa is in good condition and situated within walking distance of the provincial domain Wallemote/Wolvenho...
Energiaklass
233 kWh/m²/yrC
Class C — 233 kWh/m²/yr
Asukoht
Leenstraat 89, 8870 Izegem
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
1,7 km26 minKeskkool
15 km38 minÜlikool
6 km17 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
300 m5 minRestoran
600 m9 minKaubanduskeskus
18 km46 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
700 m10 minArst
1,6 km25 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
1,6 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
12 km30 minKeskkond
Suurem tee
1,1 km18 minRaudtee
2,0 km31 minPhoto Tour

pool area
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.