Müükhouse
Modern Villa with Pool in Castelletto sopra Ticino
640 000 €
2991 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
214 m²
Elamispind
2300 m²
Aed
Kirjeldus
This single-level, four-bedroom villa includes three bathrooms, a living room with fireplace, and a dining area with direct pool access. The property features a private garden with a pool and a portico with insect screens, located near the centre of Castelletto sopra Ticino.
Korrust1
Lisaomadused
Bassein
Kamin
Maavaade
Metsavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu

bedroom

Modern Villa with Pool in Castelletto sopra Ticino
640 000 €
2991 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Casa Parianotti
Viide: 132505519
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.