Müükhouse
Modern Villa with Ascensor in Parabiago
549 000 €
1830 €/m²
Via Pilo Snc, Parabiago
5
Toad kokku
3
Vannitoad
300 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom villa is located in a residential complex with eight single villas in Parabiago. The property features a double-width garage, laundry room, and an internal elevator connecting the levels. It includes a private garden, a spacious terrace, and a private cellar, with high-quality finishes and triple-glazed PVC windows for excellent thermal and acoustic insulation.
Ehitusaasta2026
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
800 m13 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
18 km47 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minKeskkool
17 km43 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
2,0 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km17 minToidupood
1,6 km25 minRestoran
800 m13 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
1000 m16 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km31 minRaudtee
2,8 km7 minPhoto Tour

kitchen

bathroom

bathroom

bedroom

bedroom

bedroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.