Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Apartment with Terrace in Pegognaga
1 / 12
MüükKorterEraldi sissepääs

Apartment with Terrace in Pegognaga

102 000 €
1275 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 4. juuni 2026

3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
24/7
Valve
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This trilocale apartment is located in a small two-storey building in Pegognaga. It features a living room with a kitchen and balcony, a storage area, a bedroom corridor, a bathroom with a shower, and two double bedrooms. The property includes a single underground parking space, air conditioning, solar panels, and a terrace.

Ehitusaasta2019
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 2
KüteSoojuspump

Lisaomadused

Aed
Konditsioneer
Maavaade
Nutikas kodu
Päikesepaneelid
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: wikicasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

57.01 kWh/m²/a
B
Class B: 57.01 kWh/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
43 km

Haridus

Lasteaed
5 km
Ülikool
19 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
4 km
Restoran
6 km
Pank
7 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
7 km
Haigla
4 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
21 km

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
PortaleagenzieimmobiliariPortaleagenzieimmobiliariAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Agenzia Immobiliare Castello di Ferdinando Oliani
Viide: 3727611

Photo Tour

Välivaade - Apartment with Terrace in Pegognaga

facade

Vannitoad - Apartment with Terrace in Pegognaga

bathroom

Magamistoad - Apartment with Terrace in Pegognaga

bedroom

Rõdu - Apartment with Terrace in Pegognaga

balcony

Köök - Apartment with Terrace in Pegognaga

kitchen

Magamistoad - Apartment with Terrace in Pegognaga

bedroom

Magamistoad - Apartment with Terrace in Pegognaga

bedroom

Vannitoad - Apartment with Terrace in Pegognaga

bathroom

Pesuköök - Apartment with Terrace in Pegognaga

utility room

Köök - Apartment with Terrace in Pegognaga

kitchen

Magamistoad - Apartment with Terrace in Pegognaga

bedroom

Aed - Apartment with Terrace in Pegognaga

courtyard

Apartment with Terrace in Pegognaga
102 000 €1275 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Apartment with Terrace in Pegognaga
Pegognaga · 80 m² · 2 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor