Müükapartment
Modern Trilocale with Garden in Romano di Lombardia
289 000 €
2223 €/m²
Via del Maglio, Romano Di Lombardia
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
60 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a well-maintained residential area, close to all main services. The property features a spacious 60 m² terrace and a private garden of approximately 100 m². The apartment, recently constructed, offers modern finishes and a functional layout with a kitchen integrated into the living area, air conditioning, and a double garage.
Ehitusaasta2002
SeisukordRenoveeritud
Korrus0 / 2
Turvalisus24/7
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
500 m7 minLennujaam
16 km41 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
600 m10 minRestoran
300 m5 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
700 m11 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
14 km36 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.