Müükapartment
Modern Studio Flat with Parking in Blois
44 000 €
2000 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
22 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom studio flat, built in 2006, includes a kitchenette, bathroom, and WC. The property offers a clear view, a quiet environment, and convenient access to local amenities. It features a secure entrance system, outdoor parking, and a private cellar.
Ehitusaasta2006
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
145 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu

Modern Studio Flat with Parking in Blois
44 000 €
2000 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.