Müükapartment
Modern Residence with Rooftop in Atlantis Quarter
398 000 €
5169 €/m²
4
Toad kokku
77 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Edel
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a 2021 residence with high-end amenities. The property features a spacious south-west facing living area, a private loggia, and access to a shared rooftop with panoramic views. The residence includes a private gym, guest room, and two secure underground parking spaces, situated in the sought-after Atlantis pedestrian quarter.
Ehitusaasta2021
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
6 kmLennujaam
3 kmHaridus
LähedalRand
9 kmKeskkond

living room
Modern Residence with Rooftop in Atlantis Quarter
398 000 €
5169 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 448999HCHE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.