Müükhouse
Modern Open-Plan House with Solar Panels in Deinze
Alates 698 000 €
3277 €/m²
Terwilgenstraat 9., 9800 Deinze
3
Magamistoad
2
Vannitoad
213 m²
Elamispind
740 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom house, located in the quiet and sought-after Terwilgenstraat, features contemporary architecture and high living comfort. The property includes a light-filled living area with parquet flooring and a fully fitted kitchen, alongside a south-facing terrace. Additional amenities include a carport, solar panels, and a rainwater tank, with convenient access to local amenities and tran...
SeisukordHea
Lisaomadused
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Asukoht
Terwilgenstraat 9., 9800 Deinze
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
2,1 km6 minLennujaam
52 km2.2hHaridus
Lasteaed
1,3 km20 minKeskkool
29 km1.3hÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1000 m15 minToidupood
1,4 km23 minRestoran
1,6 km24 minPank
1,5 km23 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
3,0 km8 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
15 km38 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Asukoht
Terwilgenstraat 9., 9800 Deinze
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.