Müükhouse
Modern House with Terrace in Florange
290 000 €
2685 €/m²
57190, Florange
6
Toad kokku
4
Magamistoad
108 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house includes a garage and a recently renovated bathroom. The property features a large terrace, a fenced garden, and is situated in a quiet cul-de-sac near local amenities.
Ehitusaasta2005
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nextimmo.lu, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
57190, Florange
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km9 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
1,6 km25 minAlgkool
200 m3 minKeskkool
800 m12 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
1,8 km28 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
23 km59 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
1,8 km28 minArst
4 km11 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
14 km35 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km31 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.