Müükhouse
Modern House with Garden in Cergy
315 000 €
3706 €/m²
4
Toad kokku
85 m²
Elamispind
163 m²
Krunt
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house was built in 2021. The property features a south-east exposure, a modern integrated kitchen, and a private garden. It is situated near public transport, schools, and shops.
Ehitusaasta2021
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
33 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. aug 2025 | 357 000 € | — | Algne |
| 13. okt 2025 | 348 500 € | — | -2.4% |
| 21. märts 2026 | 339 000 € | — | -2.7% |
| 29. apr 2026 | 315 000 € | — | -7.1% |