Müükapartment
Modern Ground-Floor Apartment with Terrace in Genk
395 000 €
3347 €/m²
Welzijnscampus 27A 0.4, 3600 Genk
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
118 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This modern ground-floor apartment offers three bedrooms and two bathrooms, with a south-west orientation and north-east frontage. The property features a bright living room, fully fitted kitchen, and built-in wardrobes in each bedroom. Additional amenities include a terrace, underground parking space, and proximity to parks, schools, and public transport.
Ehitusaasta2021
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0 / 5
Energiaklass
79 kWh/m²/yrA
Class A — 79 kWh/m²/yr
Asukoht
Welzijnscampus 27A 0.4, 3600 Genk
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
18 km48 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
28 km1.2hÜlikool
9 km25 minRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m14 minToidupood
400 m7 minRestoran
600 m9 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
300 m5 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
4 km11 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km29 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.