Üürapartment
Modern Flat with Glazed Balcony in Finnoo
750 € / kuus
24 €/m²
Finnoonkartanonkatu 11 A, Finnoo, Espoo
1
Toad kokku
31 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located in a high-rise building completed in 2024. The property features a kitchen with an induction stove and dishwasher, underfloor heating in the bathroom, and a glazed or French balcony. It is situated 500 metres from Finnoo metro station and provides access to a rooftop terrace and communal saunas.
Ehitusaasta2024
SeisukordUus
Korrus11 / 16
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, vuokraovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Finnoonkartanonkatu 11 A, Finnoo, Espoo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
6 km15 minMetroopeatus
400 m6 minLennujaam
20 km51 minHaridus
Lasteaed
1000 m15 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
800 m12 minRestoran
400 m6 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
1,5 km24 minArst
1,4 km23 minHaigla
3,0 km8 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
1,2 km19 minPhoto Tour

balcony

Modern Flat with Glazed Balcony in Finnoo
750 € / kuus
24 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Kodisto Asuntovuokraus
Viide: 24426639
Asukoht
Finnoonkartanonkatu 11 A, Finnoo, Espoo
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 5. mai 2026 | 740 € | 24 € / m² | Algne |
| 6. mai 2026 | 745 € | 24 € / m² | +0.7% |
| 8. mai 2026 | 735 € | 22 € / m² | -1.3% |
| 8. mai 2026 | 745 € | 24 € / m² | +1.4% |
| 8. mai 2026 | 724 € | 21 € / m² | -2.8% |
| 8. mai 2026 | 735 € | 24 € / m² | +1.5% |
| 8. mai 2026 | 770 € | 23 € / m² | +4.8% |
| 8. mai 2026 | 724 € | 21 € / m² | -6.0% |
| 9. mai 2026 | 735 € | 24 € / m² | +1.5% |
| 9. mai 2026 | 770 € | 23 € / m² | +4.8% |
| 9. mai 2026 | 735 € | 22 € / m² | -4.5% |
| 9. mai 2026 | 750 € | 24 € / m² | +2.0% |
| 19. mai 2026 | 770 € | 25 € / m² | +2.7% |
| 19. mai 2026 | 740 € | 24 € / m² | -3.9% |
| 20. mai 2026 | 745 € | 24 € / m² | +0.7% |
| 22. mai 2026 | 735 € | 22 € / m² | -1.3% |
| 23. mai 2026 | 745 € | 24 € / m² | +1.4% |
| 23. mai 2026 | 735 € | 24 € / m² | -1.3% |