Müükapartment
Modern Flat with Garage in Pinos Puente
80 000 €
1081 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
74 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom flat is located on the first floor of a well-maintained building. The property includes a garage, lift access, and a storage room, situated in a quiet, residential area near the Civil Guard barracks.
Ehitusaasta2015
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com, yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
150.7 kWh/m²/yrE
Class E — 150.7 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
25.5 kg CO²/m²/yrD
Class D — 25.5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
51 kmKeskkond

Modern Flat with Garage in Pinos Puente
80 000 €
1081 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
GRUPO INMOBILIARIO NUEVA GRANADA
Viide: KWK-0052-FSR
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.