Pildid puuduvad
Müükapartment
Modern Flat with Balcony in Villeurbanne
240 000 €
5000 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
48 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
5 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom flat, with one bathroom, is located on the second floor of a 2014-built residence in Villeurbanne. It features a north-west facing living area with a 5 m² balcony, providing a bright and comfortable space. The property includes a private parking space and is situated in a quiet courtyard setting, with convenient access to local amenities and public transport.
Ehitusaasta2014
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus2 / 5
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Energiatõhusus
Energiaklass
84 kWh/m²/yrB
Class B — 84 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
16 kg CO²/m²/yrC
Class C — 16 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.