Müükhouse
Modern Family House in Auzances
145 000 €
1422 €/m²
5
Toad kokku
102 m²
Elamispind
752 m²
Krunt
750 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house includes a parent suite with dressing room and an additional flexible space. The property features a spacious living area, a garage, and a pellet stove for heating, situated in a residential development with nearby schools and amenities.
Ehitusaasta2015
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
56 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
34 kmRaamatukogu
17 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
17 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmPhoto Tour

Modern Family House in Auzances
145 000 €
1422 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1958475
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.