Müükhouse
Modern Chalet with Mont Blanc View in Chamonix
2 100 000 €
10 000 €/m²
8
Toad kokku
7
Magamistoad
5
Vannitoad
210 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This seven-bedroom, five-bathroom chalet features a spacious living area, a well-equipped kitchen, and a south-facing terrace and garden. The property offers panoramic views of the Mont Blanc massif and is situated in the sought-after Tines district, close to golf, ski slopes, and hiking trails. The chalet includes a sauna, wine cellar, and a large garage.
Ehitusaasta2002
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: sothebysrealty-france.com
Energiatõhusus
Energiaklass
280 kWh/m²/yrE
Class E — 280 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
71 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
5 kmKeskkool
4 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
6 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmPhoto Tour

bedroom
Modern Chalet with Mont Blanc View in Chamonix
2 100 000 €
10 000 €/m²
Avaldaja
Chamonix Sotheby's International Realty
Viide: 131890889
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.