Müükapartment
Modern Attico with Terraces in Bergamo
470 000 €
3052 €/m²
Via Corridoni 79, Bergamo
4
Toad kokku
3
Vannitoad
24/7
Turvalisus
154 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom attico is located on the fourth floor of a new construction building in Bergamo. The property features a 75 m² terrace on the fourth floor and a 84 m² terrace on the mansard, with additional 23 m² on the mansard. The building offers modern amenities, including a private central heating system, high-performance insulation, and is conveniently located near services,...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus4 / 4
Lisaomadused
Konditsioneer
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Corridoni 79, Bergamo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,8 km7 minLennujaam
3 km9 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
1,9 km29 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
700 m10 minArst
1,3 km20 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,4 km6 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

terrace patio
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.