Müükhouse
Modern Architect's Villa with Lake View in Évian-les-Bains
2 380 000 €
7881 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
302 m²
Elamispind
48 m²
Krunt
Ida
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom villa features a spacious open-plan living area, a wine cellar, cigar lounge, games room, office, and multiple terraces. The property includes a summer kitchen and hot tub, situated in a secure area with views of Lake Geneva and the Évian-les-Bains Golf Resort.
Ehitusaasta2016
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
KüteElekter
Turvalisus24/7
Energiaklass
43 kWh/m²/yrA
Class A — 43 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
39 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
44 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria