Müükapartment
Modern Apartment with Terrace in Zonhoven
361 000 €
3648 €/m²
Engstegenseweg 16, Zonhoven
2
Magamistoad
1
Vannitoad
98,9 m²
Elamispind
18 m²
Terrass
Kirjeldus
This newly built, two-bedroom apartment offers 98 m² of living space, featuring a 18 m² terrace and a spacious living area with large sliding windows. The property includes a private bathroom, separate toilet, and practical storage space, with high-quality finishes and a choice of materials. Located in Zonhoven, it benefits from central living with easy access to amenities, an elevator, and energy...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
Korrus0 / 2
Asukoht
Engstegenseweg 16, Zonhoven
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
600 m10 minRestoran
500 m8 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
4 km10 minHaigla
7 km17 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

terrace patio

garden

Asukoht
Engstegenseweg 16, Zonhoven
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.