Müükapartment
Modern Apartment with Terrace in Montbrison
199 000 €
3431 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
58 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features a spacious living area with an open-plan kitchen. The property includes a south-facing terrace and private garden, situated in a secure, landscaped complex with lift access.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus0 / 3
Energiaklass
81 kWh/m²/yrC
Class C — 81 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
16 kg CO²/m²/yrC
Class C — 16 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
70 kmHaridus
LähedalRand
14 kmKeskkond

terrace patio
Modern Apartment with Terrace in Montbrison
199 000 €
3431 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Immo De France Forez Velay
Viide: VA38903-CIFVFOREZVELAY
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.