Müükapartment
Modern Apartment with Terrace in Holtzheim
189 000 €
4109 €/m²
2
Toad kokku
46 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom apartment, located on the second floor of a modern, secure building constructed in 2011, offers a bright and comfortable living space. It features a well-lit living area with an open-plan kitchen and direct access to an 11.4 m² terrace. The property includes a spacious bedroom with terrace access, a functional layout with a large bathroom, and is equipped with double-glazed PVC wi...
Energiaklass
100 kWh/m²/yrC
Class C — 100 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
19 kg CO²/m²/yrC
Class C — 19 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond

terrace patio
Modern Apartment with Terrace in Holtzheim
189 000 €
4109 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Catherine HELFER
eXp Realty
Viide: VA42699-EXPFRANCE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.