Müükapartment
Modern Apartment with Terrace in Bruges
179 500 €
3663 €/m²
2
Toad kokku
49 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
14 m²
Terrass
24/7
Turvalisus
Põhi
Suund
Kirjeldus
This two-room, one-bedroom apartment features a spacious, bright living area with a large window opening onto a 14 m² terrace offering open views. The property includes an open-plan kitchen, a bathroom with WC, and a secure outdoor parking space, situated on the second floor of a well-maintained, secure residence built in 2011.
Ehitusaasta2011
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 189 700 € | 3871 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 184 400 € | 3763 € / m² | -2.8% |
| 2. apr 2026 | 179 500 € | 3663 € / m² | -2.7% |