Müükapartment
Modern Apartment with Terrace in Alicante Centre
234 900 €
2796 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
84 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is part of a new residential building in Alicante's Campoamor-Carolinas-Altozano area. The property features a terrace and is in good condition, with a focus on modern design and quality materials.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0
Lisaomadused
Konditsioneer
Lift
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com, yaencontre.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus

bedroom

Modern Apartment with Terrace in Alicante Centre
234 900 €
2796 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Inmosaez
Viide: 437399__COMPLEX__532
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.