Pildid puuduvad
Müükapartment
Modern Apartment with Private Garden in Lissone
391 500 €
3107 €/m²
Via Giuseppe Mazzini 100, Lissone
3
Toad kokku
2
Vannitoad
126 m²
Elamispind
114 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a new, state-of-the-art residential complex on Via Giuseppe Mazzini in Lissone. It features a private garden of approximately 114 m² and is designed with advanced energy-efficient technologies. The property offers spacious, well-organised living areas, including a 27 m² living room and a kitchen-diner, with an emphasis on sustainability and...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Asukoht
Via Giuseppe Mazzini 100, Lissone
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km12 minMetroopeatus
7 km18 minLennujaam
16 km41 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
16 km42 minÜlikool
1,2 km19 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m3 minRestoran
300 m5 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
400 m6 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
9 km25 minKeskkond
Suurem tee
600 m9 minRaudtee
200 m4 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.