Müükapartment
Modern Apartment with Central Location in Dilbeek
275 000 €
4297 €/m²
Bosstraat 22 101
4
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
64 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
1 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment is centrally located in Dilbeek, close to schools, public transport, and the train station. Constructed in 2021, it features a PEB A energy label, modern finishes, and a practical layout. The property includes a 1 m² terrace and is accessible via an elevator.
Ehitusaasta2021
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 4
Energiaklass
21 kWh/m²/yrA
Class A — 21 kWh/m²/yr
Asukoht
Bosstraat 22 101
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
700 m10 minMetroopeatus
4 km12 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minAlgkool
3 km8 minKeskkool
3 km9 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
1,7 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
200 m4 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,4 km6 minHaigla
2,9 km7 minVeterinaaria
100 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
15 km39 minKeskkond
Suurem tee
900 m14 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.