Müükapartment
3-toaline korter Tiskres, rõduga
283 000 €
4137 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
68.4 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
3-toaline korter Tiskre asumis. Kinnistul on 17.5 m² rõdu, avatud köök ja vannituba duši ning vanniga. Majas on keskküte, põrandaküte ja lift. Lähedal on ühistranspordi peatused ja mets.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus4 / 4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus

hallway entrance

3-toaline korter Tiskres, rõduga
283 000 €
4137 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Kristina Leer
Uus Maa
Viide: 4628185
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 283 000 € | 4137 € / m² | Algne |
| 22. okt 2025 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 7. nov 2025 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 9. nov 2025 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 24. dets 2025 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 25. dets 2025 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 7. jaan 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 8. jaan 2026 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 22. jaan 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 22. jaan 2026 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 5. veebr 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 5. veebr 2026 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 19. veebr 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 19. veebr 2026 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 5. märts 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +4.0% |
| 6. märts 2026 | 272 000 € | 3836 € / m² | -3.9% |
| 14. märts 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | +3.7% |
| 19. märts 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 20. märts 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 28. märts 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 28. märts 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 12. apr 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 15. apr 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 17. apr 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 17. apr 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 19. apr 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 19. apr 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 26. apr 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 29. apr 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 2. mai 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 2. mai 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 3. mai 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |
| 3. mai 2026 | 282 000 € | 3977 € / m² | -0.4% |
| 8. mai 2026 | 283 000 € | 4137 € / m² | +0.4% |