Müükapartment
Modern Apartment with Balcony in Tiskre
243 000 €
4534 €/m²
Taludevahe tn 57-11, Tiskre, Haabersti
2
Toad kokku
1
Magamistoad
53.6 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
14 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features a 14 m² balcony. The property is situated in the natural and convenient Tiskre district, close to the coast and local amenities. The building includes a lift and secure underground parking.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus3 / 4
Asukoht
Taludevahe tn 57-11, Tiskre, Haabersti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
6 km14 minLennujaam
13 km35 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
1,4 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m6 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,4 km22 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km20 minRand
1,1 km18 minPhoto Tour

Modern Apartment with Balcony in Tiskre
243 000 €
4534 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Kristina Leer
Kinnisvarabüroo UUS MAA OÜ
Viide: 240888480
Asukoht
Taludevahe tn 57-11, Tiskre, Haabersti
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.