Müükapartment
Modern Apartment with Balcony in Saint-Fargeau-Ponthierry
252 500 €
3412 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
74 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment offers a modern and bright living space, featuring a balcony and a contemporary open-plan kitchen. The property is located in a high-standard residence built in 2012, equipped with amenities such as fibre optic, cable TV, and an elevator. Situated near the town centre, schools, and the train station, it provides convenient access to urban facilities while maintaining a...
Ehitusaasta2012
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
20 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.