Modern Apartment with Balcony in Raadi-Kruusamäe
Kirjeldus
This three-room apartment features separate rooms and a 10.9 m² balcony. The property is located in an A-energy class building with underfloor heating, a lift, and a dedicated storage unit. It is situated within a landscaped residential complex near the Estonian National Museum and Tartu city centre.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrAsukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 19. apr 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | Algne |
| 20. apr 2026 | 189 900 € | 3176 € / m² | -1.6% |
| 20. apr 2026 | 193 900 € | 3073 € / m² | +2.1% |
| 25. apr 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | -0.5% |
| 2. mai 2026 | 189 900 € | 3010 € / m² | -1.6% |
| 2. mai 2026 | 181 900 € | 3042 € / m² | -4.2% |
| 3. mai 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | +6.0% |
| 4. mai 2026 | 181 900 € | 3042 € / m² | -5.7% |
| 4. mai 2026 | 189 900 € | 3010 € / m² | +4.4% |
| 9. mai 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | +1.6% |
| 15. mai 2026 | 189 900 € | 3010 € / m² | -1.6% |
| 15. mai 2026 | 181 900 € | 3042 € / m² | -4.2% |
| 15. mai 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | +6.0% |
| 16. mai 2026 | 189 900 € | 3010 € / m² | -1.6% |
| 16. mai 2026 | 181 900 € | 3042 € / m² | -4.2% |
| 18. mai 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | +6.0% |
| 18. mai 2026 | 181 900 € | 3042 € / m² | -5.7% |
| 18. mai 2026 | 189 900 € | 3010 € / m² | +4.4% |
| 18. mai 2026 | 192 900 € | 3226 € / m² | +1.6% |