Modern Apartment with Balcony in Raadi-Kruusamäe
Kirjeldus
This three-room apartment is located in a small residential building of 15 units in Tartu. The property features an 11.5 m² balcony, an open-plan layout, and an allocated parking space with electric vehicle charging. The building has an A-energy efficiency class and is situated within a ten-minute drive of the city centre.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, domus.ee, etuovi.com, kaanon.ee, kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrAsukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 191 800 € | — | Algne |
| 22. okt 2025 | 189 900 € | — | -1.0% |
| 22. okt 2025 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 22. okt 2025 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 23. okt 2025 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 6. nov 2025 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 7. nov 2025 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 7. nov 2025 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 7. nov 2025 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 9. nov 2025 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 16. nov 2025 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 24. dets 2025 | 191 800 € | — | -4.1% |
| 24. dets 2025 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 24. dets 2025 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 24. dets 2025 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 24. dets 2025 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 24. dets 2025 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 25. dets 2025 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 25. dets 2025 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 25. dets 2025 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 25. dets 2025 | 191 800 € | — | -4.1% |
| 25. dets 2025 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.8% |
| 25. dets 2025 | 199 900 € | 2450 € / m² | +1.4% |
| 7. jaan 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 7. jaan 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 7. jaan 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 7. jaan 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 7. jaan 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 7. jaan 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 8. jaan 2026 | 199 900 € | — | +3.5% |
| 8. jaan 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | -1.4% |
| 8. jaan 2026 | 191 800 € | — | -2.7% |
| 8. jaan 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 17. jaan 2026 | 193 100 € | — | -3.4% |
| 17. jaan 2026 | 191 800 € | — | -0.7% |
| 21. jaan 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 21. jaan 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 21. jaan 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 21. jaan 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 22. jaan 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 22. jaan 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.1% |
| 22. jaan 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +1.4% |
| 22. jaan 2026 | 191 800 € | — | -4.1% |
| 22. jaan 2026 | 199 900 € | — | +4.2% |
| 31. jaan 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 31. jaan 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 31. jaan 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 31. jaan 2026 | 189 900 € | 2316 € / m² | -1.0% |
| 31. jaan 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +1.7% |
| 4. veebr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 4. veebr 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 4. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 4. veebr 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 4. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 5. veebr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 5. veebr 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.1% |
| 5. veebr 2026 | 199 900 € | — | +1.4% |
| 5. veebr 2026 | 193 100 € | — | -3.4% |
| 5. veebr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 6. veebr 2026 | 199 900 € | — | +4.2% |
| 14. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 14. veebr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 14. veebr 2026 | 191 800 € | — | -0.7% |
| 14. veebr 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 18. veebr 2026 | 191 800 € | — | -0.7% |
| 19. veebr 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 19. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 19. veebr 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 19. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 19. veebr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 19. veebr 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.1% |
| 19. veebr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +1.4% |
| 19. veebr 2026 | 193 100 € | — | -3.4% |
| 20. veebr 2026 | 199 900 € | — | +3.5% |
| 20. veebr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 20. veebr 2026 | 199 900 € | — | +4.2% |
| 27. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 28. veebr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 28. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 28. veebr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 28. veebr 2026 | 191 800 € | — | -0.7% |
| 28. veebr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 28. veebr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 5. märts 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 5. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 5. märts 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 5. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 6. märts 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.8% |
| 6. märts 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -2.0% |
| 6. märts 2026 | 199 900 € | — | +3.5% |
| 7. märts 2026 | 191 800 € | — | -4.1% |
| 14. märts 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 14. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 14. märts 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 14. märts 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 14. märts 2026 | 191 800 € | — | -0.7% |
| 15. märts 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 15. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 19. märts 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 19. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 19. märts 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 19. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 19. märts 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 20. märts 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.1% |
| 20. märts 2026 | 199 900 € | — | +1.4% |
| 20. märts 2026 | 193 100 € | — | -3.4% |
| 20. märts 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 21. märts 2026 | 191 800 € | — | -4.1% |
| 21. märts 2026 | 199 900 € | — | +4.2% |
| 27. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 28. märts 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 28. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 28. märts 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 29. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 29. märts 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 29. märts 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 29. märts 2026 | 193 100 € | — | +0.7% |
| 29. märts 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 2. apr 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -1.0% |
| 2. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +1.7% |
| 2. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 2. apr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 2. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 3. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 3. apr 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | -1.4% |
| 4. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -2.7% |
| 4. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 4. apr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 4. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 11. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 12. apr 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 12. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -19.4% |
| 12. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 12. apr 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 12. apr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -19.4% |
| 12. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 12. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 13. apr 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +19.8% |
| 14. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -19.9% |
| 16. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 16. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 16. apr 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | +2.8% |
| 16. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +1.4% |
| 16. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 17. apr 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.0% |
| 17. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -19.9% |
| 17. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 17. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 17. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 18. apr 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | -1.4% |
| 18. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -2.7% |
| 18. apr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 18. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 18. apr 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -5.0% |
| 19. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +1.7% |
| 19. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 19. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 19. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 20. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 25. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 26. apr 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 26. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 26. apr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 26. apr 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.0% |
| 26. apr 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -19.9% |
| 26. apr 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 27. apr 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 27. apr 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.0% |
| 28. apr 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -19.9% |
| 1. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 1. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 1. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 1. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 1. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.0% |
| 1. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -19.9% |
| 1. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 1. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 1. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 2. mai 2026 | 197 100 € | 2415 € / m² | -1.4% |
| 2. mai 2026 | 189 900 € | 2410 € / m² | -3.7% |
| 2. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | +1.0% |
| 2. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 2. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 2. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 2. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 2. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 2. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 3. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 3. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 3. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 3. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 3. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 3. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 4. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 4. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 5. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 8. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 9. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 9. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 10. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 10. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -4.1% |
| 10. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 10. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 10. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 10. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 10. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -19.9% |
| 10. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 11. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 11. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 11. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 11. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -19.4% |
| 13. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 15. mai 2026 | 191 800 € | 2339 € / m² | -0.7% |
| 15. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -19.4% |
| 15. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 15. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 15. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 15. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 15. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 15. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 15. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 15. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -19.9% |
| 15. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 15. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +19.8% |
| 15. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | -16.5% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 15. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 15. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 16. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 16. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 16. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 17. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 17. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 17. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 17. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 17. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | +0.7% |
| 18. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.0% |
| 18. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | -16.5% |
| 18. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 18. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 18. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -3.4% |
| 18. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 18. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 18. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -0.7% |
| 18. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.9% |
| 18. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -19.9% |
| 18. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +4.2% |
| 18. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +19.8% |
| 18. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | -16.5% |
| 18. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | -3.4% |
| 18. mai 2026 | 199 900 € | 2450 € / m² | +3.5% |
| 18. mai 2026 | 191 800 € | 2342 € / m² | -4.1% |
| 18. mai 2026 | 193 100 € | 2396 € / m² | +0.7% |
| 18. mai 2026 | 239 500 € | 2935 € / m² | +24.0% |
| 19. mai 2026 | 193 100 € | 2387 € / m² | -19.4% |