4-toaline korter rõduga Mustamäel
Kirjeldus
75.4 m² suurune 4-toaline korter asub 9. korrusel. Kinnistul on kolm magamistuba, eraldi vannituba ja WC, ning 13.6 m² rõdu. Ehitatud 2019. aastal, asub kvartalis, mille läheduses on Harku Järv ja hea ühistranspordiühendus.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
Asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 290 000 € | 3846 € / m² | Algne |
| 22. jaan 2026 | 285 000 € | 3780 € / m² | -1.7% |
| 6. veebr 2026 | 279 999 € | 3714 € / m² | -1.8% |
| 7. märts 2026 | 278 000 € | 3687 € / m² | -0.7% |
| 3. mai 2026 | 280 000 € | 3714 € / m² | +0.7% |
| 15. mai 2026 | 275 000 € | 3647 € / m² | -1.8% |