Müükapartment
Modern Apartment with Balcony in Manosque Centre
148 000 €
2277 €/m²
3
Toad kokku
65 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features two balconies and a separate WC. The property, built in 2007, includes a spacious living room, a recently renovated kitchen, and a secure underground parking space. The apartment is situated on the first floor of a three-storey residence, close to the city centre and local amenities.
Ehitusaasta2007
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
62 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

other room
Modern Apartment with Balcony in Manosque Centre
148 000 €
2277 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1987196
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.