Müükapartment
Modern Apartment with Balcony in Givors
194 500 €
3189 €/m²
3
Toad kokku
61 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ida
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of a secure, recently built residence. It features a 25 m² east-facing living space with a balcony, and includes a garage and parking.
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus2 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
16 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Modern Apartment with Balcony in Givors
194 500 €
3189 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Capifrance
Viide: 340930130335
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.