Müükapartment
Modern A-Class Apartment with Balcony in Haabersti
288 400 €
4478 €/m²
Taludevahe 59-17, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
64,4 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features an open-plan kitchen and a 17.5 m² balcony. The property benefits from central heating, underfloor heating, and is situated in a garden-surrounded, nature-close location near Tallinn.
Ehitusaasta2025
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4 / 4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, uusmaa.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Taludevahe 59-17, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
13 km35 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
6 km17 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m4 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,3 km20 minHaigla
7 km19 minVeterinaaria
4 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km18 minRand
1,1 km17 minPhoto Tour