Kreeka
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Kreeka
  3. Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
1 / 13
MüükÄripindElu- ja ärihoone

Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

3 000 000 €
2500 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 23. mai 2026

4
Vannitoad
24/7
Valve
1200 m²
Elamispind

Kirjeldus

This mixed-use building in Patras Centre features a terrace, basement, lift, and air conditioning. The property has a unique architectural style and is located in a prominent position. It includes commercial spaces with a floor area of 600 m².

Ehitusaasta1930
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
KütePööratav kliima

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: goldenhome.gr

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 23. mai 2026
Alghind3 300 000 €2750 € /m²
Muutus-300 000 €-9.1%
Praegune3 000 000 €2500 € /m²
3 300 000 €3 000 000 €23. mai16. okt
23. mai 20263 300 000 €2750 € /m²Algne
16. okt 20263 000 000 €2500 € /m²-9.1%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
92 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
3 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Suurem tee
4 km
Kuulutuse allikad
Goldenhome GrGoldenhome GrAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Golden Home Real Estate
Viide: 337716

Photo Tour

Välivaade - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

facade

Esik - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

hallway entrance

Toad - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

leisure room

Terrass - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

terrace patio

Köök - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

kitchen

Toad - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

leisure room

Toad - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

other room

Rõdu - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

balcony

Toad - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace

staircase

Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
Plaan - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
Plaan - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
Välivaade - Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
3 000 000 €2500 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Mixed-Use Building in Patras Centre with Terrace
1200 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor