Müükhouse
Mediterranean Bungalow with Pool in Santa Ponsa
1 295 000 €
10 615 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
122 m²
Elamispind
260 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This modern Mediterranean bungalow features three bedrooms and two bathrooms, including an en-suite. The property, renovated in 2023, offers a spacious garden, terraces, and a private pool. Located in the exclusive residential area of Nova Santa Ponsa, it provides a tranquil setting with high-quality amenities and a south-facing orientation.
Ehitusaasta1989
Energiaklass
235 kWh/m²/yrF
Class F — 235 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrF
Class F
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
24 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
17 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.