Müükhouse
Mas with Pool in Aigues Mortes
2 500 000 €
1250 €/m²
Aigues Mortes
10
Toad kokku
9
Magamistoad
4
Vannitoad
2000 m²
Elamispind
Kirjeldus
This mas features ten rooms, nine bedrooms, and four bathrooms, situated on 5 hectares of land. The property includes a 22m long by 6m wide swimming pool, approximately 1,000m² of travertine terraces, and a 150m² pool house. Built in 2010, it offers potential for rental investment or events, located between Nîmes and Montpellier, 15 minutes from the beaches.
Ehitusaasta2010
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km23 minRaudteejaam
1,5 km23 minLennujaam
15 km40 minHaridus
Lasteaed
2,0 km5 minAlgkool
2,0 km5 minKeskkool
2,4 km6 minÜlikool
18 km47 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
1,6 km26 minRestoran
1,3 km21 minKaubanduskeskus
5 km13 minPank
1,6 km25 minTervishoid
Apteek
1,6 km26 minArst
1,8 km27 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
1,5 km23 minRand
4 km11 minKeskkond
Raudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.