Müükapartment
Marseille Apartment with Sea View in Mazargues
239 000 €
3464 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
69 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, approximately 70 m², features a balcony and offers sea and city views. Located on the third floor of a secure, gated residence with an elevator, it includes a kitchen, three bedrooms with storage, a bathroom, and a separate WC. The property benefits from ample natural light and tranquillity, with a private parking space and a cellar included.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
170 kWh/m²/yrD
Class D — 170 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
37 kg CO²/m²/yrD
Class D — 37 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmMetroopeatus
5 kmLennujaam
27 kmHaridus
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus

hallway entrance
Marseille Apartment with Sea View in Mazargues
239 000 €
3464 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
AMAR Benjamin
EG AGENCY
Viide: VA2688-EGAGENCY
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. veebr 2026 | 259 000 € | 3754 € / m² | Algne |
| 22. märts 2026 | 248 000 € | 3594 € / m² | -4.2% |
| 16. mai 2026 | 239 000 € | 3464 € / m² | -3.6% |