Müükapartment
Mansarded Apartment with Panoramic View in Costa Di Serina
27 000 €
540 €/m²
Via Belvedere, Costa Di Serina
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the third floor of a well-lit and tranquil residence. It features a living room with a fireplace, a kitchen with a view, and offers an excellent panoramic view. The property includes the possibility of a parking space and is finely furnished.
Ehitusaasta1995
SeisukordHea
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,3 km20 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
17 km45 minHaridus
Lasteaed
7 km19 minÜlikool
15 km39 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km11 minToidupood
6 km15 minRestoran
1,8 km29 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
2,1 km6 minArst
6 km15 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
10 km27 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.