Müükapartment
3-room apartment in IT
118 000 €
1967 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
60 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
5 km13 minÜlikool
16 km43 minRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
400 m7 minRestoran
100 m1 minPank
4 km9 minTervishoid
Apteek
600 m10 minHaigla
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
100 m1 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.