One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
3-toaline korter asukohas IT
Pildid puuduvad
Müük
apartment
3-room apartment in IT
65 000 €
813 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Täpne asukoht
3-toaline korter asukohas IT
65 000 €
813 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Wikicasa
Avaldaja
Mansarda in vendita, Via Casilina Nord 283, Frosinone, 80 mq
Viide: Interno
Asukoht
Täpne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
3-toaline korter asukohas IT - One Place