Müükhouse
Mansard House with South-Facing Terrace in Auffargis
599 000 €
3993 €/m²
6
Toad kokku
150 m²
Elamispind
730 m²
Krunt
Lõuna
Suund
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a spacious, bright L-shaped living area and a US-style kitchen with adjacent pantry. The property includes a large independent double garage, a south-facing terrace, and is situated in a quiet setting.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond

living room
Mansard House with South-Facing Terrace in Auffargis
599 000 €
3993 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
The Door Man
Viide: 9019
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.