Müükapartment
Mansard Apartment with Panoramic Balcony in Traves
45 000 €
692 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
65 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features a habitable kitchen, living room with a fireplace, and a panoramic balcony. The property includes a box garage, cellar, and is situated in a green, condominium setting in Lusiana, Traves.
Ehitusaasta1967
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
20 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.