Müükapartment
Mansard Apartment with Cathedral View in Ferrara
168 000 €
2100 €/m²
Piazza Trento Trieste, Ferrara
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom mansard apartment is located on the third floor of a building in Piazza Trento Trieste, Ferrara, offering a view of the cathedral. The layout includes an entrance leading to a living area with a mezzanine, a dining area with a kitchenette, a double bedroom, and a bathroom. The property is in good condition, with minor maintenance required, and features autonomous utilities and a...
SeisukordVäga hea
Korrus3 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
42 km1.8hHaridus
Lasteaed
900 m14 minÜlikool
100 m2 minRaamatukogu
200 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
900 m15 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
18 km48 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.