Müükhouse
Manor House with Pool in Deûlémont
1 090 000 €
3428 €/m²
12
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
318 m²
Elamispind
5448 m²
Krunt
5448 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom manor house features a large entrance hall, a double living room with period fireplace, and a bright veranda leading to a terrace with a pool. The property includes a fully equipped kitchen, a master suite with dressing room, and two additional bedrooms with mezzanine and private bathrooms. The basement offers a large cellar, and the grounds include a 5448 m² garden, a summer kit...
Energiaklass
367 kWh/m²/yrE
Class E — 367 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
62 kg CO²/m²/yrE
Class E — 62 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
9 kmLennujaam
20 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.