Müükhouse
Maison with Pool and Garden in Cépet
599 000 €
2908 €/m²
7
Toad kokku
6
Magamistoad
1
Vannitoad
206 m²
Elamispind
3014 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This property is a maison with a private garden, swimming pool, and parking. It features a balcony/terrace and is located in Cépet. The property has a Class C energy and climate rating, with estimated annual energy costs between €1410 and €1950.
Ehitusaasta2004
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
106 kWh/m²/yrC
Class C — 106 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
15 kg CO²/m²/yrC
Class C — 15 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Maison with Pool and Garden in Cépet
599 000 €
2908 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
OGP IMMOBILIER
Viide: VM1896-OGP
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.